SEKSUALNOŚĆ CZYLI ROZMOWA

Akt seksualny jest zwykle zdarzeniem niezwykle intymnym, dotyczącym dwojga. Wymaga odkrycia się, pokazania nagiego ciała i prawdziwej twarzy. Bez ambicji i retuszu. Na pierwszy plan wysuwa się pragnienie. Akt seksualny opierający się na szacunku, zarówno do partnera, jak i ku sobie otwiera na potrzeby partnera i własne. Wtedy też rozpoczyna się nauka wstrzemięźliwości, jak i walki o własne pragnienia, nauka skupiania uwagi.
Akt seksualny we śnie jest symbolem intymnej rozmowy, pod czas której obnażamy swoje wnętrze. Rozmowa jest wartością Merkurego i Plutona. Podczas gdy Merkury przyjmuje, słucha, Plutona oddaje. W formie gotowej, przemyślanej i zwięzłej. Pomaga mu w tym Uran, który skupia energię Plutona na priorytetach, pozwalając mu dojrzeć i nie trwonić się na niepotrzebne do wzrostu obszary.

UPRAWIAĆ SEKS WE ŚNIE

Uprawiać seks we śnie z ciemnowłosym mężczyzną, pokazuje kobiecie jej dążenie do orgazmu, który jest symbolem zrozumienia. Dążenie to odbywa się poprzez wysłuchanie drugiej osoby, otwarcie się na nią. Seks z mężczyzną jasnowłosym we śnie pokazuje skupienie na sobie. To rozmowa ze sobą, zajrzenie do własnego wnętrza, w celu ujrzenia pragnienia i celu.
Otwarcie wymaga pełnej akceptacji w danym momencie. Końcowym produktem wysłuchania są wnioski. W zależności od otwarcia oraz gotowości, mogą one zostać zwieńczone symbolicznym orgazmem. Pełne zrozumienie nadchodzi jednak z czasem. Poprzez pracę, która korzysta z zasobów Neptuna i Urana.
Praca scala dotychczas powstałe wnioski w jedną całość. Oczyszcza tym samym zrozumienie z błędnych naleciałości. Z emocjonalnych odchyleń. Uran jest energią samozachowawczą i decyzyjną, analizującą dostępne informacje. Wyciąga na wierzch błędy, wyrzuca niepotrzebne elementy i skupia uwagę na priorytetach. Dąży do odpoczynku, bo tego wymaga analiza. Nadmiernie karmiona energia Urana działa negatywnie. Okrada Chirona i Plutona, uśmiercając owoce.

ENERGIA ŻEŃSKA W CZŁOWIEKU

Osoba słuchająca symbolizuje zawsze energię żeńską, niezależnie od płci. Jest ona łonem, w którym gromadzą się wnioski. Łono zaś korzysta ze zgromadzonej energii ciała, skupia ją na tworzącej się wiedzy. Druga osoba w rozmowie przedstawia energię męską, która wchodzi w PRZESTRZEŃ, by zapładniać ją informacjami z przeszłości. Tutaj w symbolicznym łonie dochodzi do oczyszczenia i analizy energią Urana. Osoba przyjmująca wiedzę zużywa zatem ogromne pokłady energii własnego ciała, zarówno wewnętrznego, jak i fizycznego. Korzysta także z pokładów własnej wiedzy, która tworzy symboliczne ŁONO. Wysłuchanie drugiego człowieka, przyjęcie w siebie jego problemów i tematów, oczyszczenie ich z iluzji własną wiedzą oraz przeanalizowanie w celu stworzenia wiedzy dla niego to ogromna ilość energii, która domaga się zapłaty.

PRZESTRZEŃ CZYLI ŁONO

Osoba tworząca przestrzeń dla drugiego człowieka poświęca tym samym przestrzeń na tworzenie wiedzy o sobie. Dlatego też PRZESTRZEŃ energii żeńskiej powinna być tworzona tylko przez osoby o już wykształconych silnych podstawach własnej osobowości. I zawsze powinny pobierać wynagrodzenie za wkład w tworzenie indywidualności drugiego człowieka. Inaczej ich praca pozostanie niezauważona i niedoceniona oraz często zmarnowana.
Intymna rozmowa, podczas której na wierzch wychodzą cienie przeszłości, może zostać ubrana przez podświadomość w akt seksualny. Mężczyzna, który ujawnia siebie będzie we śnie uprawiał seks z kobietą. Jego otwarcie na przyjmowanie wiedzy o sobie przenosi go do roli obserwatora.
Kobieta, która wyłoni na wierzch własne cienie w rozmowie, stanie się we śnie obserwatorem aktu seksualnego. W momencie, gdy otworzy się na sugestie, rady i wiedzę rozmówcy, przeistacza się w przestrzeń i sama bierze udział w akcie seksualnym.

SEN O GWAŁCIE

Przestrzeń wymaga otwarcia drzwi, którymi w Astrologii Symbolicznej oraz Senniku Symbolicznym jest Wenus, trzecia z dwunastu.
Zamknięta Wenus oznacza brak gotowości. Wszelkie wymuszanie, domaganie się wysłuchania, roszczenie sobie czyjejś uwagi poprzez wyłuszczanie jej niechcianej wiedzy jest formą gwałtu. Tak też zostaje to przedstawione w snach.
Zadaniem przestrzeni jest przyjęcie i ukazanie prawdy. Ukazanie zaś odbywa się na drodze prowadzenia, zadawania pytań oraz opowieści. Każdy człowiek ma prawo i obowiązek tworzenia własnej prawdy. Przyjęcie czyjejś prawdy za własną jest okaleczeniem siebie. Łono, które bombarduje własną prawdą, przestaje być Łonem. Wchodzi w energię męską, która – jeżeli nie natrafi na otwarcie i gotowość – zaczyna gwałcić. Człowiek tworzący przestrzeń, terapeuta, który wyręcza klienta w tworzeniu prawdy o nim, staje się symbolicznym gwałcicielem.

GWAŁT I ORGAZM

Gwałtem są także wszystkie zasłyszane opinie i rady, które pochodzą od autorytetów, a na które nie jesteśmy gotowi. Prosząc o wiedzę z wyprzedzeniem, bez własnego doświadczenia i otrzymując ją, poddajemy się gwałtowi. Otrzymujemy bowiem coś, co wydaje się nam potrzebne, a na co w rzeczywistości nie ma w nas gotowości. Nasza podświadomość przedstawia to jako akt gwałtu, niekiedy nawet zwieńczony orgazmem.
Często bowiem bywa tak, że na brak otwarcia z naszej strony wpływają schematy i uprzedzenia. Pragniemy jednak rozwiązania i celu. Otrzymaną wiedzę uznajemy za właściwą i postanawiamy za nią podążyć.
Nieuszanowanie łona, spenetrowanie go informacjami, na które nie ma zgody, może także odbyć się w sposób brutalny. Dzieje się tak, gdy naprzykrzamy się drugiemu człowiekowi bez jego przyzwolenia. Przykładem na miarę naszych czasów jest choćby mansplaining.

KSIĄDZ – TEN KTÓRY DAJE, NIC NIE DAJĄC

W 2018 roku śniłam o księdzu, który bardzo chciał mnie do siebie przekonać. Znalazłam się w kościele i zostałam wmanewrowana w spowiedź, która się jednak nie odbywał. Ja i tak dostałam rozgrzeszenie, ale musiałam poddać się pokucie. Ksiądz próbował mnie wciągnąć w wiarę, pokazując, że jest całkiem fajny i nawet pija piwo. Pokazał mi, jak pewnemu wiernemu coś daje, ale wierny i tak to oddał. Było mu głupio i wstydził się, cokolwiek brać od pana w sukience. Ksiądz zatem dawał, nic nie dając. W tym czasie wmanewrowałam się w nieprzyjemny dialog, który okazał się – dla mnie wtedy – polowaniem na czarownice. Poddano mnie nieprzyjemnej i zbiorowej interrogacji oraz wymagano zmiany myślenia.

KSIĄDZ, CZYLI WENUS

Nie poddałam się ani interrogacji, ani przymusom zmiany myślenia, głównie ze względu na sposób, w jaki wszystko się wszystko odbyło.
Ksiądz, który pojawił się we śnie, ukazał mi strategię otwarcia i zarządzania przestrzenią. Ksiądz, którego w Astrologii Symbolicznej i Senniku Symbolicznym przedstawia Wenus, otwiera drzwi świątyni na świat i ludzi. Dzieli się wiedzą świątyni, ale ona jest i tak odrzuca. Człowiek bowiem nie chce brać, nie chce słuchać. Ponad wszystko pragnie zostać wysłuchany. Ksiądz zatem wysłuchuje, zadaje pytania i czyta przypowieści, prowadząc człowieka do jego prawdy o sobie.

SPOWIEDŹ I POKUTA, CZYLI WYSŁUCHANIE, ZROZUMIENIE I NAUKA

Ksiądz jest odźwiernym Kościoła. To on odpowiada za to, kto zostanie wpuszczony. Jemu także wierni spowiadają się ze swoich grzechów. Spowiedź jest symbolem ukazania siebie, własnej przeszłości, zranień i iluzji. Tylko w ten sposób ludzie mogą ujrzeć prawdę o sobie. Wysłuchawszy ich, ksiądz jest w stanie dobrać odpowiednią pokutę. Symbolizuje ona drogę do naprawy problemu, etap wyjścia z cienia poprzez ujrzenie pewnej prawdy o sobie. Nie chodzi w niej zaś o zaliczenie w poczet świętych. Rozpoznanie w sobie Księdza stało się moją pokutą. Nie chodziło w niej o zmianę myślenia, ale o zasznurowanie ust i naukę słuchania.

WIERNI W KOŚCIELE

W każdym kościele potrzebni są wierni, który dany budynek ogrzeją i odświeżą własną energię. Kościół to ludzie, a zatem łono tworzone jest przez wiernych, a wierni to świat, energią Merkurego, który jest – w Astrologii Symbolicznej – opozycjonistą Plutona.
Za wiele energii Merkurego niszczy Plutona, który nie jest w stanie jej ogarnąć. Za wiele Plutona niszczy Merkurego, który nie jest w stanie zasilić człowieka odpowiednią ilości wody, przekształcanej na energię twórczą. Wierni zasilają kościół swoją uwagą oraz datkami.

RELIGIA I PAJĘCZYNA

Religia symbolizuje ogólny system, w którym egzystować muszą wszyscy. To zbiór prawd wszechświata i świata. Religią jest dla przykładu Astrologia Symboliczna. Nauka religii jest nauką o systemie, przy czym każdy człowiek posiada swój indywidualny system, który wchodzi w skład zbiorowej maszyny. Również prawa rządzą ludźmi są religią, którą trzeba sobie przyswoić i często po prostu w nią wierzyć. Religia bywa często niewidoczna, jak choćby prawo karmy. Krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi wraca do nas często w sposób niewidoczny. Choć religia jest systemem, różni się od pajęczyny.
Pajęczyna określa bowiem wierzenia jednostki, często oparte na iluzji. Przyjęcie na siebie tych wierzeń wplątuje nas w iluzje drugiego człowieka, z których mamy obowiązek się wyrwać, tworząc własny rytm i wierzenia. Religia natomiast jest niczym matemyka. Jej prawa są stałe, choć często i gęsto przeinaczane, wykrzywiane i naciągane.

NAGOŚĆ, CZYLI PRAWDA

Szczera spowiedź symbolizuje wyciągnięcie na wierzch wszystkiego, co nas trapi i zakłóca nam spokojny sen. Nagość zaś symbolizuje pokazanie światu siebie bez ubrań ochronnych. Ubrania bowiem chronią zarówno przed zimnem, jak i gorącem. Podczas intymnej rozmowy, dochodzi zarówno do spowiedzi, jak pokazania siebie w nagości. W świątyni może dotknąć nas zimno i parzący język Słońca, jest to bowiem miejsce zbiorowe. W indywidualnym Łonie nie ma miejsca na odrzucenie i krytykę. Tutaj mężczyzna ukazuje penisa, a kobieta piersi, które są siedzibą natchnienia.

PENIS I PIERSI

Penis we śnie symbolizuje pragnienie zwierzenia się, zrzucenia z siebie trosk i problemów, a także pragnienie bycia przyjętym. Wbrew pozorom nie chodzi tu o dominację. Penis pragnie zostać przyjętym, by w łonie doznać zrozumienia, którego symbolem jest orgazm. Kobiece piersi noszą w sobie mleko. Dają zatem świadomość i natchnienie. Pokazanie ich we śnie wskazuje na brak wstydu odnośnie własnej świadomości. Jest tutaj także pragnienie bliskości, a zatem ‘bycia przy’ w trakcie zdejmowania maski, za maską.
Kobieta o pełnych i pięknych piersiach we śnie symbolizuje także energię do działania i tworzenia.

‘FAJNE MASZ CYCKI’

W drugiej połowie roku 2021 śniłam o obserwującym mnie mężczyźnie. Stałam do niego tyłem i przebierałam się. Przede mną było okno. Uważałam zatem, by nikt mnie zobaczył. Ciemnowłosy mężczyzna jednak i tak zdołał dojrzeć moje nagie piersi. Powiedział, że mam fajne cycki i szkoda, że ich nie pokazuję. Bardzo się oburzyłam we śnie. W rzeczywistości materialnej bardzo pilnowałam swojej prywatności. Nie zwierzałam się i nie informowałam o planach oraz poczynaniach. Nie otwierałam się także zbytnio na konsulatcje indywidualne, pilnując czasu wolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.